Mierczyce 2, 59-430 Wądroże Wielkie
+48 602-370-406
kontakt@ogrodzeniazplastiku.pl

O firmie

Created with Sketch.

Postaw na firmę z doświadczeniem

1
Lat na rynku

Jesteśmy solidną firmą i znamy się doskonale w naszej branży ogrodzeń.

1
Dni do doręczenia

Tyle czasu średnio czekają nasi klienci. Zamówienia realizujemy tak szybko jak jest to tylko możliwe.

1 %
Satysfakcji

Fachowe doradztwo i pomoc techniczna dla naszych klientów.

O nas

Historia naszej firmy sięga roku 2000, kiedy to po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z naszym dostawcą materiałów, firmą Roayl-Europa. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, przez co staliśmy się ekspertami w branży ogrodzeń. Łączymy empatię i nowoczesny design, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

Dlaczego my?

Polski produkt - najwyższa jakość

Materiały, z których produkujemy ogrodzenia pochodzą od polskiego producenta, oferując przy tym nienaganną jakość, wyjątkowa trwałość koloru oraz odporność na warunki atmosferyczne, w tym promienie UV.

Oferujemy szeroki wybór i najlepsze ceny

Znajdziesz u nas szeroką gamę ogrodzeniową, którą nieustannie poszerzamy o kolejne wzory. Wybierz wzór ogrodzenia, które najlepiej wkomponuje się do Twojej posesji.

Realizujemy zamówienia niestandardowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy otwarci na realizację zamówień o niestandardowych wymiarach. Wystarczy podzielić się z nami własnym pomysłem, a resztą zajmiemy się my.

Zapomnij o uciążliwej renowacji

Brak potrzeby malowania, impregnowania, czy stosowania preparatów antykorozyjnych. Ogrodzenia są proste w utrzymaniu czystości, utrzymując przy tym intensywność koloru.