Mierczyce 2, 59-430 Wądroże Wielkie
+48 602-370-406
kontakt@ogrodzeniazplastiku.pl

Płoty PCV – nowy trend?

Created with Sketch.

Płoty PCV – nowy trend?

Ogrodzenie PCV

Płoty PCV - nowy ogrodzeniowy trend?

Płoty PCV kolejny rok podbijają serca Polaków, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Wszystko za sprawą nowoczesnego wyglądu oraz łatwości w utrzymaniu czystości. Ogrodzenia PCV to tradycyjne płoty zbudowane z wytrzymałych przęseł i sztachet. Technologia ich wytwarzania była udoskonalana od wielu lat, by finalnie otrzymać dopracowany produkt cieszący oko.

Dlaczego warto nabyć ogrodzenia PCV?

Głównym walorem przemawiającym za naszymi ogrodzeniami jest wygląd, czyli to jak będą się one prezentować na tle naszego domu. To właśnie wygląd odgrywa kluczową rolę w kwestii podjęcia decyzji o zakupie płotów, które staną się przecież wizytówką naszej posesji. Kolejny, lecz wciąż istotnym walorem jest łatwość w utrzymaniu czystości. Ogrodzenia wystarczy od czasu do czasu przemyć myjką ciśnieniową lub jeśli takiej nie posiadamy to zwyczajną gąbką. Wystarczy wymieszać wodę z dowolnym środkiem czyszczącym i nasze płoty będą wyglądać jak nowe. Nie musimy się już przejmować uporczywymi konserwacjami, czy renowacjami z upływem lat. Możemy o nich zapomnieć raz na zawsze. Biały kolor pozostanie niezmienny przez wiele, wiele lat. Producent udziela aż 10 lat gwarancji.

Balustrada

Dostosuj ogrodzenie do swoich preferencji

Kolejną zaletą, która zadowoli przyszłych nabywców płotów PCV będzie fakt, że ich wymiary wykonujemy pod indywidualne zlecenie klienta. Nie ma potrzeby próbować dostosowywać się do standardowych wymiarów oferowanych w cenniku, skoro bez problemu dostosujemy się do projektu przesłanego przez klienta. Z uwagi na takie podejście kupujący dostaje dokładnie to, czego sobie zażyczył bez zbędnego kombinowani, a niekiedy nawet znaczących przeróbek.

Co oferuje konkurencja?

Na rynku znajdziemy wiele firm produkujących ogrodzenia posesyjne. Możemy wybierać spośród płotów drewnianych, stalowych, czy też betonowych. Każdy rodzaj ogrodzenia posiada szereg wad i zalet. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, by w pełni dopasować się do potrzeb i upodobań kupujących. Dodatkowo oferujemy architekturę ogrodową, pergole, parkany, kratki, a także wiaty i altany w całości wykonane z tworzywa PCV.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej, gdzie możecie Państwo zapoznać się z naszym nowym produktem jakim są  Domy mobilne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.