Mierczyce 2, 59-430 Wądroże Wielkie
+48 602-370-406
kontakt@ogrodzeniazplastiku.pl

Płoty plastikowe – rosnąca popularność

Created with Sketch.

Płoty plastikowe – rosnąca popularność

płot plastikowy

Rosnąca popularność plastikowych płotów?

Z roku na rok możemy zauważyć rosnącą popularność plastikowych płotów zdobiących polskie gospodarstwa. Szeroka gama zalet sprzyja tym wzrostom. Są to między innymi nowoczesny, a zarazem minimalistyczny design, łatwość utrzymania czystości, a także odporność na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV (ogrodzenie nie traci swojego koloru, nie żółknie). To wszystko sprawia, że co raz częściej zastępują klasyczne już rozwiązania, takie jak drewno, czy metal. Bardzo często dostajemy pozytywny feedback od naszych klientów, którzy postawili na nasze ogrodzenia i mogą zapomnieć o wszelkich uciążliwościach ogrodzeń wykonanych z innych materiałów. Płoty plastikowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalizm i estetyczny wygląd, przy jak najmniejszym nakładzie pracy.

płoty plastikowe

Trwałość i gwarancja jakości

Płoty plastikowe Warszawa to przede wszystkim gwarancja jakości oraz trwałości. Niejednokrotnie ogrodzenia wykonane z innych tworzyw wymagają renowacji często nawet po jednym sezonie. Utrata koloru, czy degradacja materiału, a także rdza.  Płoty plastikowe są pozbawione tych niedoskonałości. Mało tego, są także wyjątkowo elastyczne i odporne na nacisk, czy wyginanie. A jeśli jakimś cudem ulegną uszkodzeniu, to w bardzo prosty sposób możemy wymienić pojedynczą sztachetę, czy czapeczkę ozdobną. Ogrodzenia plastikowe Warszawa to także prosty montaż, który pozwoliłby nam zaoszczędzić na kosztach montażu przez niezależne firmy budowlane. 

Zachęcamy do zapoznania się ofertą  oraz przesyłania zapytań do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Płoty plastikowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Jeszcze jedną bardzo ważną informacją dla potencjalnych kupujących jest fakt, że nasze płoty można konfigurować pod indywidualne preferencje. Oznacza to, że jesteśmy na prawdę pokaźną liczbę niestandardowych zleceń. Nie ma konieczności korzystania z opracowanych wcześniej rozwiązań, skoro klient może wysłać swój projekt i specjalnie dla niego zajmiemy się jego realizacją. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie to, co sobie zażyczył. Biorąc pod uwagę trwałość naszych rozwiązań, otrzymuje nawet więcej.


Polecamy także odwiedzić naszą drugą stronę, na której można zaznajomić się z naszym nowym produktem, o którym już niedługo pojawi się wpis na naszym blogu – Domy mobilne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.