Mierczyce 2, 59-430 Wądroże Wielkie
+48 602-370-406
kontakt@ogrodzeniazplastiku.pl

Rosnąca popularność ogrodzeń plastikowych.

Created with Sketch.

Rosnąca popularność ogrodzeń plastikowych.

Ogrodzenia Posesyjne

Plastikowe Ogrodzenia pojawiają się u coraz szerszego grona odbiorców ze względu na wiele walorów użytkowych jakie posiadają. Ogrodzenia z PCV idealnie wkomponują się do domów wykończonych sidingiem lub domów drewnianych. Do ich produkcji wykorzystywany jest chlorek winylu (PCW), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w szczególności promienie słoneczne czy niskie temperatury. Firmy produkujące tego typu ogrodzenia dają bardzo długą gwarancję na trwałość koloru ogrodzeń z PCV, średnio 5-10lat. Sprawdź ofertę producenta – województwo dolnośląskie https://piotrsycz.pl

Dlaczego warto wybrać ogrodzenia plastikowe?

Nie potrzebują okresowej oraz kosztownej konserwacji względem ogrodzeń drewnianych, a wyglądają przy tym do złudzenia podobnie. Do ich odświeżenia wystarczy woda ze środkiem czyszczącym, nic poza tym. Zapomnij o czasochłonnych impregnacjach, czy żmudnym malowaniu zbutwiałego drewna. Możesz w końcu zacząć cieszyć się schludnym wyglądem, przy minimalnym nakładzie czasu. Idealna alternatywa dla stalowych czy murowanych płotów ze względu na solidność, trwałość estetykę i funkcjonalność.

Montaż plastikowych ogrodzeń - czy można jeszcze prościej?

Ogrodzenia PCV są zdecydowanie najprostsze do samodzielnego montażu, jednocześnie producent zapewnia wszystkie niezbędne do tego akcesoria.  Słupki ogrodzeniowe są zwykle wysokości 90-250cm o przekroju kwadratowym (czasem zdarza się prostokątny). Przęsła ogrodzeniowe PCV zwykle mają szerokość 150-200cm (choć niestandardowy wymiar nie jest problemem dla producenta). Są one mocowane do słupka przy pomocy specjalnego kątownika wykonanego z metalu. Przęsła o długości powyżej 2m posiadają wmontowane dedykowane stalowe wzmocnienia wewnątrz.

Jaki typ ogrodzenia PCV wybrać?

Na rynku dostępnych jest szeroka gama ogrodzeń PCV. Zaczynając od klasycznych ogrodzeń posesyjnych poprzez balustradowe na ogrodzeniach akustycznych kończąc. Jeśli cenisz sobie klasykę i elegancję to z pewnością docenisz ogrodzenia balustradowe, które świetnie sprawdzą się także na balkonach. Jeśli uwielbiasz ciszę i spokój, bez zastanowienia postaw na ogrodzenia akustyczne (ekrany dźwiękoszczelne). Jesteś miłośnikiem ogrodów? Wybierz cos oferty pergol lub kratek. Może stylowa donica ogrodowa lub piaskownica dla najmłodszych? Dolnośląskie ogrodzenia plastikowe to wybór odpowiedni dla Ciebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.