Mierczyce 2, 59-430 Wądroże Wielkie
+48 602-370-406
kontakt@ogrodzeniazplastiku.pl

Ogrodzenia Akustyczne – furtka do ciszy.

Created with Sketch.

Ogrodzenia Akustyczne – furtka do ciszy.

ogrodzenia akustyczne oferta

Ogrodzenia akustyczne to idealne rozwiązanie dla osób, których dom zlokalizowany jest przy ruchliwych ulicach lub mających za płotem hałaśliwych sąsiadach. Oprócz odgrodzenia nas od ciekawskich spojrzeń sąsiada chronią nas jednocześnie przed uciążliwymi dźwiękami. Jeśli to właśnie o Tobie mowa, to z pomocą przychodzą Ci ekrany dźwiękochłonne jakimi są ogrodzenia akustyczne PCV.

Ogrodzenia akustyczne - ekrany dźwiękochłonne

Nieustanny i intensywny hałas źle wpływa na nasze samopoczucie o powoduje tym samym ogromny dyskomfort. Jest też dokuczliwy dla domowników spędzających czas na ogrodzie. Jeśli Twoja działka jest narażona na wpływ dużego hałasu to zdecydowanie warto zastanowić się na ogrodzeniami akustycznymi. Panele ogrodzeniowe wyglądają bardzo estetycznie, a jednoczenie osłabiają uciążliwy hałas. W ofercie posiadamy kilka wariantów kolorystycznych. Do każdego ogrodu możesz wybrać kolor, który idealnie wkomponuje się do Twojej posesji. Przejdźmy teraz do konkretów.

 

Ogrodzenia PCV umożliwiają redukcję hałasu nawet do 25dB. Jest to możliwe dzięki materiałowi wypełniającego ogrodzenie jakim jest wełna mineralna. To właśnie jej właściwości są istną barierą dźwiękową. Zdolność pochłaniania i odbijania fal akustycznych sprawia, że na naszej posesji ograniczy się liczba słyszalnych hałasów z okolicy. Nasze panele dźwiękochłonne są wykonywane z najwyżej jakości materiałów, dzięki czemu spełniają deklarowane przez nas normy.

Wełna mineralna - najlepszy izolator

Fale dźwiękowe, które napotykają na swojej drodze barierę akustyczną zostają pochłonięte (zabsorbowane) i częściowo odbite. Finalnie za płotem, na naszej działce powstaje obszar, gdzie hałas jest o wiele mniej słyszalny i odczuwalny. Działanie naszych płotów akustycznych jest bardzo zbliżone do ekranów dźwiękochłonnych montowanych przy drogach szybkiego ruchu oraz autostradach. Dzięki temu będziesz mógł w końcu zrelaksować się w zaciszu swojego ogrodu. Więcej o ogrodzeniach akustycznych dowiesz się pod tym linkiem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *